AKTUALNOŚCI

 

Oficjalny koniec roku w Tęczowym Przedszkolu 
(25.06.2019)

A A A

W nietuzinkowy sposób społeczność Tęczowego Przedszkola w Międzyrzeczu żegnała rok szkolny 2018/2019.

Rodzice grupy Motylków we współpracy z nauczycielami przygotowali piękny i pouczający spektakl teatralny pt „Kot w butach”. Tym sposobem sprawili wielką niespodziankę dzieciom oraz przybyłym gościom. Przedstawienie dopracowane było w najmniejszych szczegółach: kunszt aktorski odważnych rodziców, scenografia, oprawa muzyczna, choreografia.

Rodzice przypomnieli sobie minione lata szkolne, na próbach wspaniale się bawili jednocześnie wykazując się dużą kreatywnością. Przedszkolaki oglądając spektakl mogły dowiedzieć się, że przyjaźń i wierność cenniejsze są niż całe złoto świata, uczciwość zostaje wynagrodzona, a dobro zawsze odnosi zwycięstwo nad złem. To cała tajemnica dlaczego przedstawienie sprawiło „Tęczowianom” ogromną frajdę i radość. Na twarzach maluchów widać było uśmiech i zadowolenie. Jeszcze nie skończył się spektakl, gdy dzieci szeptały do ucha: „Tato, dlaczego tak krótko?”, „Mamo, kiedy przyjdziemy na to przedstawienie jeszcze raz?”. To chyba najlepsza recenzja naszej bajki. Całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w bajce oraz poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mieli okazję do powtórki!

Weronika Torkoniak

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 

 


do góry  |