AKTUALNOŚCI

 

POŻEGNANIE STARSZAKÓW w Publicznym Przedszkolu Nr 4 w Strzegomiu 
(25.06.2019)

A A A

18 czerwca w pięknie ustrojonej sali odbyła się – Uroczystość Pożegnania Przedszkola. Starszaki w odświętnych strojach, w obecności rodziców, wychowawców, pracowników oraz młodszych kolegów po raz ostatni wystąpiły, kończąc pierwszy etap edukacji.

Po  przemówieniu dyrektora przedszkola pani Krystyny Rudnickiej, rozpoczęła się część artystyczna – wstępem był wspaniale zatańczony Walc . Artyści poprzez recytacje wierszy, śpiew i tańce żegnali się z przedszkolem, z paniami, z młodszymi przedszkolakami. Podczas prezentacji artystycznych, dzieci miały możliwość ukazania swoich umiejętności i zdolności.
Pani dyrektor, serdecznie podziękowała  rodzicom za wieloletnią aktywną współpracę i zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Rodzice otrzymali pamiątkowe dyplomy uznania „Przyjaciela Przedszkola” .

Pani Małgorzata Grodzka – Przedstawiciel Rodziców w swoim przemówieniu również dziękowała za efektywne działania służące w osiąganiu wspólnego celu – dobra naszych dzieci.

Wszystkim Starszakom zostały wręczone dyplomy ukończenia przedszkola, statuetki , rożek łakoci oraz pamiątkowe płyty  z nagraniami piosenek dzieci i pań.

Na zakończenie Pani dyrektor oraz wychowawczynie pogratulowały rodzicom  i dzieciom. Starszakom życzyły powodzenia i sukcesów w szkole, a wszystkim: bezpiecznych, słonecznych wakacji, odwiedzenia ciekawych miejsc oraz przeżycia fascynujących przygód.

 

   

   

   

   

   

 


do góry  |