AKTUALNOŚCI

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 
(24.06.2019)

A A A

Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Jego zwieńczeniem była uroczystość najważniejsza w życiu każdej szkoły - wręczenie świadectw i nagród dokumentujących osiągnięcia uczniów.

Uroczystość rozpoczęło wystąpienie Pani Dyrektor Katarzyny Wójcik, w czasie którego powitała zaproszonych gości, uczniów i rodziców. Pani Dyrektor dokonała podsumowania roku - podziękowała uczniom za wytężoną pracę i pogratulowała wyników. Podziękowania otrzymali rodzice, którzy angażowali się przez cały rok w życie szkoły, a także przyjaciele szkoły.

Kolejnym punktem był występ uczniów klasy ósmej - absolwentów, którzy z lekkim przymrużeniem oka podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. Pożegnali się z młodszymi koleżankami i kolegami życząc im w przyszłości ukończenia szkoły. Swój występ ubarwili wierszem i piosenkami.

Dla odchodzących ósmoklasistów niespodziankę przygotował samorząd, który podarował każdemu dyplom za różne, dowcipnie ujęte osobiste osiągnięcia.

Pani Dyrektor Katarzyna Wójcik wraz z wychowawcą klasy ósmej Panem Piotrem Szmidtem wręczyli świadectwa oraz zaświadczenia mówiące o wynikach osiągniętych na egzaminie.
Następnie przyszła pora na pozostałych wychowawców klas, którzy wręczyli swoim podopiecznym świadectwa oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce. Nagrody w dziedzinie czytelnictwa wręczyła Pani Bibliotekarka Wioletta Kwiatkowska.

Głos zabrała także Pani Sołtys, która pogratulowała uczniom wyników w nauce i życzyła udanych wakacji zapraszając na organizowane półkolonie.

Uroczystość zakończyło wystąpienie Pani Dyrektor, która pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce, podziękowała nauczycielom za wytężoną pracę i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Piotr Szmidt

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 
 


do góry  |