AKTUALNOŚCI

 

"Dzień Dziecka" w Tomkowicach 
(19.06.2019)

A A A

9 czerwca br. na boisku sportowym w Tomkowicach odbył się festyn rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. W imprezie udział wzięły dzieci z Tomkowic i okolicznych miejscowości wraz ze swoimi opiekunami. Impreza prowadzona była przez członków Rady Sołeckiej z Tomkowic wraz ze strażakami z OSP w Tomkowicach. O oprawę muzyczną zadbał duet DJ Gacki & DJ Pavlik.

Dzieci wraz ze swoimi bliskimi brały udział w wielu konkurencjach sportowych i zręcznościowych. Wspólne tańce, jedzenie oponek na czas czy malowanie twarzy to tylko niektóre z zabaw, jakie czekały na naszych najmłodszych mieszkańców. Strażacy zaprezentowali pokaz udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym oraz zapoznali wszystkich uczestników festynu z wyposażaniem, jakie używane jest podczas akcji ratunkowych. Niezwykłą frajdą była również możliwość przejazdu bojowym wozem strażackim.

Dziękujemy wszystkim organizatorom, sponsorom oraz przede wszystkim uczestnikom festynu za wspaniałą zabawę, która na długi czas pozostanie w naszej pamięci. Jednocześnie zapraszamy wszystkich na kolejny festyn rodzinny, który odbędzie się za rok.

 

   

   

   

   

   

   
 

 
 


do góry  |