AKTUALNOŚCI

 

Rodzice dzieciom- przedstawienie ,,Legenda o Smoku Wawelskim''. 
(04.06.2019)

A A A

Radośnie, kolorowo i bajkowo było 1 czerwca w Misiu Uszatku. Dziecięca radość, zabawa i niespodzianki towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas obchodów najmilszego dla nich święta Dnia Dziecka. Świętowaliśmy, aby poczuły się ważne i wyjątkowe.

Rodzice, którzy tworzą w przedszkolu ,,Klub Optymistycznych Rodziców”, już po raz piętnasty zaprosili dzieci do bajkowej krainy. Dzieci z zachwytem obejrzały przedstawienie bajki pt. ,,Legenda o Smoku Wawelskim'' , w którym główne role odgrywali ich rodzice. Przygody Szewczyka Skuby, który swoją mądrością i sprytem pokonał Smoka Wawelskiego sprawiły, że twarze przedszkolaków pełne były wypieków, radości i uśmiechu. Umiejętności aktorskie rodziców, piękne stroje i scenografia wzbudziły zachwyt wśród dzieci i przybyłych gości.

Aktorzy zostali nagrodzeni niekończącymi się oklaskami. Jak co roku w tym dniu dzieci odwiedził Zbigniew Suchyta Burmistrz Strzegomia oraz Urszula Podsiały – Szubert Naczelnik Wydziału Oświaty w Strzegomiu. Goście obdarowali dzieci kolorowymi książeczkami i słodyczami.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
   do góry  |